Ne aramak istersiniz?

Mehmet Çetin

Mehmet Çetin

Genel Müdür – Avukat

Mehmet Çetin , 1966 Yenişehir / Bursa doğumlu olup 1990 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden iyi derece ile mezun olmuştur.

1990 – 1991 yılları arasında Avukatlık stajını tamamlayan Çetin, 1992 yılından beri Bursa Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık yapmaktadır. Orbis Vista Yönetim Kurulu Üyesi olmasının yanı sıra, 2005 yılından beri Av. Ercan Sümer ve Av. Adem Baştürk ile birlikte Ortak Hukuk Bürosu’nda mesleki faaliyetine devam etmektedir. Avukatlık mesleği dışında değişik sektörlerde yöneticilik yapmaktadır.

Anadolu Sanayici ve İş Adamları Derneği kurucusudur ve derneğin Genel Merkez Genel Sekreterliği görevini sürdürmektedir.

Özellikle şirketler hukuku, ceza hukuku ve sınai mülkiyet hukuku alanında çalışmaktadır. 21 yıllık hukuk tecrübesinin yanı sıra çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmaktadır.

Türkiye çapında kapsamlı davaları ele alan Mehmet Çetin, sınai mülkiyet hukuku alanındaki tecrübesini ve başarı stratejisini Orbis Vista çatısı altında bireysel ve kurumsal müvekkilleri ile paylaşmaktadır.