Ne aramak istersiniz?

Dilek Zeybel

Dilek Zeybel

Ortak – Patent ve Marka Vekili

Dilek Beki-Zeybel 1982 Almanya doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Almanya’da Betty-Rice Koleji’nde tamamladı. Lise döneminin bir kısmında Fransa Collége Georges Brassens Pontorson Koleji’nde eğitim gördü.

Almanya Siegen Üniversitesi, (B.A.) Bachelor of Arts in Literacy Cultural and Media Studies bölümünü 2005 yılında birincilikle bitirdi ve öğrenimi sırasında Avrupa’nın en büyük devlet kanalı WDR’da görev aldı.

Medya Hukuku ağırlıklı bir B.A. eğitiminden kısa bir süre sonra hukuk alanına olan ilgisini keşfedip kendi ülkesinde sınai mülkiyet hukuku alanında kendini geliştirmeye karar verdi ve Türkiye’nin lider sınai mülkiyet şirketlerinden birinde Marka ve Patent Danışmanı olarak görev aldı. Bu alanda dünyaca ünlü birçok şirkete sınai mülkiyet hakları konusunda vermiş olduğu danışmanlık doğrultusunda edindiği tecrübelerini ve enerjisini Orbis Vista çatısı altında ulusal ve uluslararası alanda müvekkilleri ile paylaşmaya karar verdi. Orbis Vista Yönetim Kurulu Üyesi olan Dilek Zeybel, müvekkillerinin dünya çapında sınai mülkiyet hakları ve telif hakları konusunda koordinasyonu üstlenmektedir.

International Trademark Association (INTA) – Uluslar Arası Marka Birliği üyesi olup, her yıl dünya çapındaki önemli şirketlerin ve vekillerin yer aldığı kongrelere ve seminerlere düzenli olarak katılıp, edindiği yeni tecrübeleri müvekkilleri ile paylaşmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Noteri “Yeminli Tercüman” unvanına sahiptir. Çok iyi derecede Almanca, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.